Baidarių nuomos įmonė atsako – ką gali pamiršti net patyrę irkluotojai?

Intriguojantys baidarių maršrutai, patikima baidarių nuomos įmonė ir gera nuotaika neapsaugo nuo kai kurių problemų, su kuriomis gali susidurti tiek nauji, tiek patyrę baidarininkai. Tad prieš per daug įsitraukdami į savo naujus nuotykius, leiskite mums padėti jums mėgautis irklavimo veikla, naudodamiesi šiais patarimais apie plaukimą baidarėmis.

Mūsų 3 plaukimo patarimai yra šie:

  1. Investuokite į gerą irklą.

Kad ir kokie būtų baidarių maršrutai ar parinkta baidarių nuomos įmonė, investuokite į gerą irklentę, kurios dydis yra tinkamas ir kuris yra toks lengvas, kokį galite sau leisti.

Nesijauskite, kad turite nusipirkti brangiausią irklą rinkoje, tačiau investavę kelis šimtus dolerių į savo irklentę greitai atsidursite puikių irklų efektyvumo pabaigoje. Irklentės judinimas pirmyn ir atgal po dienos irklavimo išvargina o daug naudingiau praleisti energiją judinant vandenį, taigi ir baidarę, o ne irklą. Šių ekonomiškų irklų gali pakakti kelioms pirmosioms kelionėms, tačiau greitai norėsite investuoti į gerą irklą.

Kaip sunkūs žygio batai labiau vargina žygį, taip ir sunkus ar netinkamo dydžio irklas pavers jūsų kelionę nemalonia.

  1. Nusiteikite, kad gali tekti sušlapti.

Kad ir koks oras, kad ir kokie baidarių maršrutai, nesunku pamiršti, kad dėl paprastos klaidos jūsų baidarėje galite per sekundės dalį apsiversti ir permirkti.

Baidarių nuomos įmonė ir jos komanda primena: visada dėvėkite tinkamus drabužius, tai yra, poliesterį, nailoną arba vilną. Medvilnė yra baisus drabužių pasirinkimas lauko veiklai – ji savaime sugeria daugiau vandens svorio ir ilgiau išlieka drėgna nei sintetika. Taip pat būtina avalynė – norėsite patikimų ir saugių sandalų ar vandens batų.

Nepamirškite supakuoti papildomų drabužių į sausą maišą, jei vykstate nakvoti ar net į ilgą dienos kelionę. Visada laikykite bent vieną drabužių komplektą visiškai sausą, kad galėtumėte nešioti naktį miegmaišyje ar antklodėje. Lauko drabužių ir medžiagų tema yra plati, tačiau ją suprasti būtina siekiant užtikrinti saugumą ir komfortą plaukimo metu.

  1. Išmokite tinkamai naudoti neperšlampamą maišą

Baidarių nuomos įmonė išskiria klaida, kurią daro daug naujų ir net patyrusių irkluotojų. Jie naudoja neperšlampamus maišus visiškai neteisingai! Iš jų akimirksniu pradės nutekėti vanduo, o viduje viskas bus apgailėtinai permirkę.

Štai teisingas sauso maišo pakavimo būdas: supakuokite sausą maišą maždaug 2/3 ir išspauskite orą laikydami kartu viršų. Dabar nulenkite viršutinį ratlankį žemyn NE MAŽIAU kaip tris kartus ir užsekite. Būkite atsargūs, kuria kryptimi užsegsite sagtį, nes jei tai padarysite neteisinga seka, sausas maišas išsivynios. Patikrinkite, ar jis sandarus ir sandarus, paimdami sausą maišą už sagties kilpos.

Baidarių nuomos įmonė atsako – ką gali pamiršti net patyrę irkluotojai?
Į viršų