Kaip greitai išrašyti sąskaitas?

Jei skaitote šį straipsnį, greičiausiai esame laisvai samdomas specialistas (freelancer’is) ar kito smulkaus verslo atstovas. Puikiai suprantate, kad laikas yra pinigai, ir kuo mažiau laiko skirsite techninėms užduotims atlikti, tuo daugiau pinigų galėsite uždirbti. Tad šiandien norime pasikalbėti kaip sutaupyti laiko naudojant automatizuotą sąskaitų išrašymo įrankį.

Dažnu atveju, girdime, jog vienas viena iš daugiausiai laiko reikalaujančių smulkaus verslo užduočių yra sąskaitų  išrašymas ir išsiuntimas. Ypač, jeigu tenka išrašyti daugiau sąskaitų faktūrų ir jas išsiųsti. Automatinis sąskaitų faktūrų išrašymas leidžia kurti įvairius šablonus, keletos paspaudimų pagalba, jog  nebekeltų rūpesčių kas kartą įvedinėti tuos pačius duomenis ar jungtis į el paštą ir jas siųsti.

Kaip veikia automatinis sąskaitų faktūrų išrašymas?

Jums tereikia prisijungti į puslapius, kurie turi sukūrę savo sistemą ir įsigyti narystę.  Dauguma jų siūlo pirmus mėnesius tai atlikti nemokamai. Galėsite naudotis sistema tam tikrą laikotarpį, joje galėsite kurti sąskaitas faktūras pagal savo norimą šabloną ir stilių. Duomenys sąskaitoms faktūroms išrašyti paprastai imami iš turimos duomenų bazės, kurie yra nuolatos atnaujinama.

Naudodamiesi automatizuota sistema galite lengvai siųsti priminimus apie pradelstus mokėjimus ir matyti visą buhalterinę apskaitą vienoje vietoje. Taip pat išvengsite klaidų, kurias patys galite „įvelti” berašydami sąskaitą, pavyzdžiui suma žodžiais ir suma skaičiais neatitikimas, klaidingai nukopijuotas ir įvestas PVM kodas.

Tai visiškai saugus ir patogus būdas kaupti medžiagą. Tokie portalai kaip Finvoice.lt garantuoja ne tik sklandų sistemos veikimą, tačiau ir visišką konfidencialumą naudotojo duomenims.

Naudokitės šiuolaikinėmis technologijomis.

Kaip žinia, pasaulis tampa vis labiau skaitmeniškas, o žmonės yra įpratę viską atlikti greitai ir lengvai. Jei norite, kad jūsų verslas ar individuali veikla pagal pažymą išliktų priekyje konkurentų, svarbu naudoti naujausias technologijas.

Užuot darę techninius darbus, optimizuokite veiklos procesus naudodami automatizuotą sąskaitų faktūrų išrašymo sprendimą. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir suteiksite savo verslui profesionalų įvaizdį, kuris klientams kels pasitikėjimą.

Svarbiausia, pasirinkite tinkamą sąskaitų išrašymo platformą jūsų verslui. Apsvarstykite, kokios funkcijos jums ir jūsų klientams yra svarbiausios. Ir pagal tai pasirinkite jus dominantį sistemos planą.

Kaip greitai išrašyti sąskaitas?
Į viršų