Fashion gold juvelyrai atvirai: kodėl vestuviniai žiedai yra svarbiau nei manėte

Kuo vestuviniai žiedai yra svarbūs? Fashion gold atsako, kad jie yra visuomenės statuso simbolis, leidžiantis žmonėms suprasti, kad esate įsipareigojęs kitam per religiją, įstatymus ar abu. Realybė tokia, kad žiedai kalba patys už save. Kokią žinutę jie siunčia aplinkiniams?

Vestuviniai žiedai signalizuoja, kad esate užimta(s)

Žiedo uždėjimas vienas kitam ant bevardžio kairės arba dešinės rankos piršto, priklausomai nuo to, iš kur esate, yra svarbiausia vestuvių dalis.

Skirtingos kultūros elgiasi skirtingai, žydai nešioja žiedą ant smiliaus; net ir tokiu atveju koncepcija ta pati. Tai simboliška ir vienintelis ženklas, rodantis, kad šeima, draugai ir nepažįstami žmonės žinos, kad esate vedęs. Kartu su tuo turėtų būti būdingas pasididžiavimas, rodantis žmonėms, kad esate „ne iš rinkos“ ir kad jūsų sąjunga yra šventa. Tai tampa problematiška, kai kitas asmuo prisiima jūsų pasiekiamumą, nes jūs neturite žiedo. Kai pasakysite jiems, kad esate vedęs, iškart nustebsite. Taip yra dėl kelių priežasčių, tačiau pagrindinė priežastis yra ta, kad vestuvinio žiedo neturėjimas yra apgaulingas kitiems, visų pirma dėl jų ketinimų.

Kitas būdas pažvelgti į tai yra toks; kai turite sutuoktinį, žiedo nešiojimas yra pagarbos sutuoktiniui ženklas.

Vestuviniai žiedai – pavyzdys ateities kartoms

Jei turite vaikų, pamatę savo vestuvinį žiedą jie išmokys santuokos pamokų. Nepaisant to, Fashion gold žiedo neužtenka. Nuo to, kaip elgsitės vienas su kitu viešai ir privačiai, priklausys, kaip jie augs ir suvoks santuoką. Taigi, tegul žiedas taip pat primena jums ir jūsų sutuoktiniui apie sveikos santuokos modeliavimo svarbą, kad jie galėtų norėti to paties.

Akivaizdu, kad Fashion gold ar kitos firmos vestuviniai žiedai simbolizuoja įsipareigojimą. Tai rodo, kad esate pasirengęs mylėti ir būti su kuo nors amžinai. Apvalus žiedo pobūdis taip pat reiškia begalybę, kad mylėsite vienas kitą ir būsite kartu.

Šiandien yra daugybė kultūrų, kurios naudoja žiedus kaip amžinojo įsipareigojimo simbolį. Nors dalis santuokų baigiasi skyrybomis, tikrai neverta prarasti pasitikėjimo simboliais, kurie reiškia ištikimybę ir glaudų dviejų žmonių ryšį.

Fashion gold juvelyrai atvirai: kodėl vestuviniai žiedai yra svarbiau nei manėte
Į viršų